O firmie

Od 2002 roku firma Inmar-Therm z Czestochowy wykonuje instalacje hydrauliczne, wodno-kanalizacyjne oraz gazowe ze szczególnym naciskiem na instalacje solarne które w tamtych czasach były rzadkością. Wykonujemy również montaż klimatyzacji domowych, pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne na terenie Częstochowy i całego woj. śląskiego.

W miarę upływu lat oraz świadomości społeczeństwa instalacje solarne zyskały na popularności i z biegiem czasu stały się główną dziedziną działalności firmy. Obecnie zajmujemy się całą gamą instalacji związanych z odnawialnymi źródłami energii „OZE”, montażem kolektorów słonecznych, pomp ciepła, fotowoltaiką oraz energią wiatrową.

Klimatyzacje domowe, pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne

Doświadczenie w budowaniu tych instalacji zdobywamy od 2003 roku kiedy zainstalowaliśmy pierwszą instalację solarną która podgrzewa ciepłą wodę do dnia dzisiejszego.

W chwili obecnej jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdą instalację wykorzystującą odnawialne źródła energii za pomocą kolektorów słonecznych lub pomp ciepła do podgrzewu; ciepłej wody, ogrzewania podłogowego czy centralnego ogrzewania, centrali wentylacyjnych, wody basenowej, podjazdów do okresowego podgrzewania zimą czy jakiegokolwiek procesu technologicznego.

Oferujemy dofinansowania do każdej wykonywanej instalacji, załatwiamy wszystkie formalności od strony technicznej w celu pozyskania dotacji z instytucji finansującej przedsięwzięcie. Każdy instalowany zestaw mogą Państwo zakupić korzystając z dotacji NFOŚiGW.

Nasze certyfikaty: